Украина
Сменить
Сменить

Вагонка липа для лазні та сауни в Львове

Вагонка липа рідко піддається деформації, тому чудово підходить та є незамінною для обробки саун та лазень. Завдяки легкості деревини липа є доволі міцним матеріалом, що користується попитом при обробці та будівництві. Вагонка з липи вирізняється красивою структурою і малою вагою, її дуже легко монтувати. При нагріванні вона виділяє тонкий медовий аромат, що має бути невід'ємною частиною банної атмосфери. Саме в лазні липа найдовше зберігає свої лікувальні властивості, лісовий аромат і приємний колір. Дізнавайтесь більше на нашому сайті та по телефону 068-676-35-32, 066-810-15-65, 093-950-76-85 Доставка замовлення в найкоротші строки без передоплати.

Тип объявления:
Продам, продажа, продаю
Торг:
--

Информация о компании, которая разместила объявление:

Производственное предприятие по изготовлению и продаже качественных пиломатериалов в ассортименте с доставкой по всей территории Украины

Действия с объявлением #1213158

Поделитесь с друзьями и знакомыми

Поделитесь объявлением Вагонка липа для лазні та сауни с друзьями, знакомыми, потенциальными клиентами, используйте для этого социальные сети, мессенджеры. Это придаст объявлению популярности и эффект многократно повысится.

Сохраните или сообщите о нарушении