идемо в похід до Крима в Львове, предлагаю, услуги, путешествия в Львове - 1060297, lvov.avizinfo.com.ua

Подать объявление Мои объявления
Ваши действия

Наша кнопка

Украинская Доска БЕСПЛАТНЫХ Объявлений AvizInfo.com.ua, Львов

Код кнопки
QR код этой страницы

идемо в похід до Крима в Львове

AvizInfo.com.ua
Объявление:
Размещено:
23.11.2017, 02:43
идемо в похід до Крима, Объявление #1060297
Вибрати походний маршрут. Куди піїти в Крим.

Обрати похід. Для туристичного походу до Криму існує багато походних маршрутів. Пійти в похід до Криму можно по каньйонах, ущелинах, високогірних плато, соснових і букових лісах, через скелі і кам'яні стовпи, по перевалах і гірських хребтах, побувати в печерних містах і монастирях. Пройті в Кримському поході по скельних стежинах і руслах струмків. Опуститися в печеру або спробувати залізти на скелю. Визначиться в цій різноманітності, що для вас цікаво, хоча може Вам все одно де ходити. Головне, це пійти в піший похід.

Весна -(березень, квітень, травень) Походні стежки, проходячі у подовж води. По водопадах, порогах, та прості річечки більш повноводні і особливо красиві. Уздовж річок та на лісових галявинах час цвітіння пролісків, диких піонів, сон-трави і т. д. Кращі маршрути, це по квітучих карстових плато, каньйонах з річечками, траверси уздовж скель по химерним нагромадженням каменів. Галявини диких піонів і окремо зростаюча Сон-трава. (Плато Четир-Даг, гора Демерджі, водопади Джурла - Джур-Джур - Гейзер - Учан-су і т. д., ущелина Хапхал, урочище Чигинітра, каньйони - Черноренченський, Узунджа, Великий Каньйон і т. д.).

Влітку -(з кінця травня по початок вересня) Переважно в кінці дороги або в середині вийти до моря для купання. Літом питної води в Криму мало, багато джерел в жарі пересихають. Ходити по жарі не дуже комфортно. Зручні маршрути що йдуть по лісу, уздовж струмка і т. д. Краще проїти по лісу з виходом до моря. Древні римські стежки, вікові буки і ялівець, види з яйли 800-900 м. над рівнем моря. (Мис Айя, Ласпі, Байдарськие ворота, Чортови сходи, Карадагський ліс, Каньйон річки Бурульча, річка Зу, яйла Ай-Петрі, Боткинськая тропа на схилах Ялти і т. д.).
Осінь (з вересня по грудень) Відмінний час пройтись походом по печерних містах, фортецям і т. д. Море холодне, а погодка не така жарка, не холодна, і не дуже суха - пити не так хочеться. Джерел в печерних містах майже немає.
Данные объявления:
Реклама:

Цена:
400 руб.
Тип объявления:
Услуги, предлагаю
Категория (раздел):
Местоположение:
Торг:
уместен

Контактные данные:

Автор:
Животовский Дмитрий
Основной телефон:
0974790058
Другие контактные телефоны:
0512 584710
Город:
Николаев
Адрес:
Николаевская
Skype:
noj4441

Изображения:


Информация о компании, которая разместила объявление:
Частное лицо. Опыт походов 25 лет.
AvizInfo.com.ua

Обратная связь:


Написать сообщение (задать вопрос) для Животовский Дмитрий

автор объявления "идемо в похід до Крима в Львове"
Ваше Имя, Фамилия: *
Ваш E-mail: *
(email не публикуется на страницах сайта)
Ваш Телефон:
Заполните по крайней мере одно поле (Е-мэйл или телефон), чтобы автор имел возможность связаться с Вами. Также можете написать дополнительные контактные данные в тексте Вашего сообщения.
Ваше сообщение: *
Введите код с изображения (только цифры и латинские буквы) *
Нажмите кнопку "Изменить код" пока не получите разборчивый код
* - Поля формы, обозначенные этим знаком, являются обязательными для заполнения.

Соседние объявления в списке объявлений Путешествия Львов:


Прийом у Львові від «Калини-тур».

Пропонуємо екскурсії по Львову , транспортні послуги автобусами по Львову та області, поселення туристів...

Авіатури до Австрії зі Львова, Києва та на власному авто!

Авіатури до Австрії зі Львова, Києва та на власному авто! Екскурсійний Відень, гірськолижні Альпи, ...Администрация сайта AvizInfo.com.ua не несет ответственность за содержание размещенных объявлений.
Мы ценим конфиденциальность наших пользователей. Мы не передаем и не продаем личную информацию зарегистрированных пользователей AvizInfo.com.ua третьим лицам. Мы не отвечаем за правила конфиденциальности сайтов на которые ссылается AvizInfo.com.ua. На некоторых страницах нашего сайта представлена реклама Google Adsense Advertising Network. Чтобы узнать подробней о правилах конфиденциальности Google нажмите тут.
Rambler's Top100 Украина онлайн Украинский портАл Яндекс.Метрика