робота охоронникам в Львове, предлагаю, услуги, охрана и безопасность в Львове - 1418480, lvov.avizinfo.com.ua

Подать объявление Мои объявления
Ваши действия

Наша кнопка

Украинская Доска БЕСПЛАТНЫХ Объявлений AvizInfo.com.ua, Львов

Код кнопки
QR код этой страницы

робота охоронникам в Львове

AvizInfo.com.ua
Объявление:
Размещено:
24.04.2018, 13:41
робота охоронникам, Объявление #1418480
Київська охоронна фірма ТОВ «Експосервіс» набирає працівників для охорони промислових підприємств та об'єктів, на посаду охоронник. Можна без досвіду роботи. Підприємства та об’єкти знаходяться в м.Ужгород, Стрий, Калуш, Рівне, Київ та область, Львів
Робота на виїзді, змінний графік, вахтовий метод. Вахти 15/15, 30/30 днів. Житлом, з укомплектованими кухнями, на час роботи забезпечуємо безкоштовно.Часткове харчування Своєчасна виплата зарплати на банківську картку. Можливий кар'єрний ріст. Форма та скерування для роботи видаються при працевлаштуванні.
Вимоги: особи віком від 20 років, відсутність судимості, фізично здорові, чітка дикція. уважність, зріст для чоловіків від 170 см.
Данные объявления:
Реклама:

Цена:
7 500 грн.
Тип объявления:
Услуги, предлагаю
Категория (раздел):
Местоположение:
Торг:
неуместен

Контактные данные:

Автор:
Ніна Романівна
Основной телефон:
0672263136
Город:
м.Львів,
Адрес:
вул..Б.Хмельницького, 212 оф.204

Изображения:


Информация о компании, которая разместила объявление:
ТОВ «Експосервіс» надає послуги в різних сферах безпеки: • фізична охорона об’єктів приватної та колективної власності; • забезпечення технічної безпеки об’єктів; • технічний захист інформаційних систем; • організація захисту комерційних таємниць підприємства; • надання консультативних, інформаційних, технічних, допоміжних послуг у сфері управління підприємством та персоналом (менеджмент) з питань безпеки, вивчення ринку (маркетинг) підприємницької діяльності, оцінка та мінімізація ризиків комерційних операцій; • розробка, тиражування та реалізація науково-методичних матеріалів з питань забезпечення безпеки особистості, приватної, колективної та державної власності, антирейдерської діяльності; • надання юридичних інформаційно-аналітичних послуг з питань безпеки підприємницької діяльності, комплексне абонентне обслуговування фірми. ТОВ «Експосервіс» з 1996 року успішно працює на ринку охоронних послуг і за цей час зарекомендувало себе, як надійна і кваліфікована компанія. Також надаємо інформаційно-аналітичні, консультативні послуги, а саме: - розробка пакету документів з питань забезпечення безпеки особистості та підприємницької діяльності; - надання допомоги в створені служби безпеки підприємства, фірми (правове регулювання, організація, методичний супровід); - аналіз і прогнозування ситуацій у сфері безпеки бізнесу; - інформаційна підтримка діяльності підрозділу безпеки фірми. НАШІ ПЕРЕВАГИ: • доступні ціни на весь спектр охоронних послуг; • надійність і якість охоронних послуг; • конфіденційність взаємовідносин з клієнтами і безумовна повага його прав; ТОВ «Експосервіс» бере на себе повну матеріальну відповідальність за об’єкти, які охороняє, з обов’язковим страхуванням усіх договорів.
AvizInfo.com.ua

Обратная связь:


Написать сообщение (задать вопрос) для Ніна Романівна

автор объявления "робота охоронникам в Львове"
Ваше Имя, Фамилия: *
Ваш E-mail: *
(email не публикуется на страницах сайта)
Ваш Телефон:
Заполните по крайней мере одно поле (Е-мэйл или телефон), чтобы автор имел возможность связаться с Вами. Также можете написать дополнительные контактные данные в тексте Вашего сообщения.
Ваше сообщение: *
Введите код с изображения (только цифры и латинские буквы) *
Нажмите кнопку "Изменить код" пока не получите разборчивый код
* - Поля формы, обозначенные этим знаком, являются обязательными для заполнения.

Соседние объявления в списке объявлений Охрана и Безопасность Львов:


SmartOne-С (спутниковый трекер сети Globalstar LEO – Simplex)

• SmartOne С – самодостаточность и минимализм в спутниковой навигации. • Не заменим для работы в зонах, где ...

Требуется охранник Баярд9

Компания «Баярд9» приглашает в свою команду ОХРАННИКОВ в г. Киев Мы предлагаем: - работу для мужчин и женщин; ...Администрация сайта AvizInfo.com.ua не несет ответственность за содержание размещенных объявлений.
Мы ценим конфиденциальность наших пользователей. Мы не передаем и не продаем личную информацию зарегистрированных пользователей AvizInfo.com.ua третьим лицам. Мы не отвечаем за правила конфиденциальности сайтов на которые ссылается AvizInfo.com.ua. На некоторых страницах нашего сайта представлена реклама Google Adsense Advertising Network. Чтобы узнать подробней о правилах конфиденциальности Google нажмите тут.
Rambler's Top100 Украина онлайн Украинский портАл Яндекс.Метрика